On-line marketing

Navrhnu a zrealizuji pro Vás kompletní on-line marketingovou strategii, poskytnu konzultace, vytvořím obsahovou strategii nebo třeba PPC kampaň.

On-line marketing není jen o zvyšování návštěvnosti internetových stránek. Jeho cílem je hlavně zvýšení počtu konverzí. Konverzí v internetovém marketingu rozumíme nejčastěji prodej produktu nebo služby, přečtení článku, registraci uživatele, zhlédnutí či klik na reklamní banner apod. Jde o tzv. makro konverze. Existují i mikro konverze. To jsou méně významné cíle webu, které ale mohou vést ke konečné makro konverzi.

Zvýšení návštěvnosti je pouze prostředkem k dosažení konverze.

Hlavní kanály v on-line marketingu

On-line marketing tvoří několik kanálů, z nichž ty nejdůležitější jsou tyto:

 • Kvalitní webové stránky

  Dobrý web je základem internetového marketingu. Návštěvník musí vždy rychle najít to, co hledá a stránky musí být přehledné, jednoduché a hlavně funkční.

  Více o tvorbě webových stránek

 • SEO (Optimalizace pro vyhledávače)

  SEO je souhrn kroků vedoucích ke zvýšení návštěvnosti (a počtu konverzí) webových stránek z vyhledávačů, tedy z tzv. přirozeného vyhledávání.

  Více o Optimalizaci pro vyhledávače (SEO).

 • PPC (Plať za klik)

  PPC (Pay Per Click) jsou textové inzeráty, které se zobrazují ve výsledcích vyhledávání (Googlu a Seznamu) nad nebo vedle přirozených výsledků nebo na partnerských webech vyhledávačů (textové i grafické inzeráty). V PPC, jak název napovídá, se platí za proklik, nikoliv za zobrazení reklamy. Připravit pro Vás mohu kampaně v systémech Google Adwords nebo Seznam Sklik.

  Více o PPC kampaních

 • Sociální sítě.

  Propagace a komunikace se zákazníky na sociálních sítích je pro většinu oborů téměř nutností. V některých oborech je nejlepší využít Facebook, jinde Google Plus, Twitter nebo některou z dalších sociálních sítí jako je Pinterest, Flickr a další.

Návrh strategie on-line marketingu

Připravím pro Vás kompletní on-line marketingovou strategii s využitím všech nebo některých z výše uvedených marketingových kanálů.

Na základě takové strategie budete moci sami nebo s mou či někoho jiného pomocí dostat Vaše webové stránky a podnikání na další úroveň. Budete schopni využít všech možností, které podnikání s pomocí internetu přináší.

Pokud máte k internetovému marketingu jakýkoliv konkrétní dotaz, neváhejte mě kontaktovat. Rád Vám navrhnu možnosti, které vidím jako ekonomicky přínosné a na kterých se vyplatí pracovat.