Tvorba webových stránek

Chcete kvalitní stránky, ale nechcete platit desetitisíce agentuře?

Vytvořím pro Vás jednoduché, funkční a levné internetové stránky postavené na redakčním/publikačním systému WordPress s použitím designových šablon dostupných zdarma. Díky tomu ušetříte, protože nebudete muset platit za grafické návrhy a kódování HTML šablony.

Dostanete levné webové stránky s moderním designem, možností vlastních úprav a rozšiřování a hlavně plně připravené na realizaci optimalizace pro vyhledávače (SEO).

Co získáte s webovými stránkami?

 • Moderní design. I když nejsem grafik, dokáži vybrat designově povedenou a přehlednou webovou šablonu, kterou následně upravím podle Vašich představ a oboru podnikání. Vždy vybírám z těch nejnovějších šablon pro systém WordPress, které ctí moderní trendy a hlavně jsou přehledné a umožňují snadnou orientaci uživatelům.
 • Výborné technické zpracování a snadná rozšiřitelnost. Při tvorbě webových stránek používám publikační systém (CMS) WordPress – nejrozšířenější redakční systém na světě. Ten umožňuje snadné úpravy, kdy obsah webových stránek může upravovat a rozšiřovat (přidávání nových podstránek) i člověk bez odborných znalostí.
  Technické zpracování Vašich stránek bude díky WordPressu na velmi vysoké technické úrovni.
 • Responzivní layout stránek. Vaše internetové stránky se budou zobrazovat správně na všech zařízeních (počítač, tablet, smartphone). Jejich jednotlivé prvky se zařízení přizpůsobí a případně přeskupí tak, aby byly i na menším displeji přehledné a plně funkční.
 • Připravenost na SEO. Vaše webové stránky budou po technické stránce optimálně připraveny na optimalizaci pro vyhledávače (SEO). Využívám různé doplňky pro WordPress (například WordPress SEO by Yoast), které umožní snadnou konfiguraci prvků v HTML kódu, které jsou pro SEO důležité. Zároveň je SEO mou hlavní specializací. To pro Vás může být zárukou kvalitního zpracování.
 • Měření návštěvnosti stránek. Založím a nastavím Google Analytics, které Vám umožní sledovat detailní přehledy návštěvnosti stránek a také chování uživatelů na Vašem webu.
 • Pomoc s výběrem domény a hostingu. Společně vybereme tu nejvhodnější internetovou adresu (URL) pro Vaše stránky. Zároveň Vám doporučím některého ze spolehlivých poskytovatelů hostingu (prostoru pro soubory webu). Ceny domén s hostingem se pohybují okolo 1000,- Kč za rok.

Cena tvorby webových stránek

Cena internetových stránek se nedá stanovit pevně. Platíte totiž za předpokládaný čas, který jejich tvorbou strávím. Cenu za Váš web vždy budete znát předem. Pokud čas špatně odhadnu, je to pouze můj problém. Cena za běžné stránky malé nebo střední firmy či živnostníka se pohybuje okolo deseti tisíc korun. Navíc je třeba počítat s platbou za webovou adresu a hosting. Ta se u běžných poskytovatelů pohybuje kolem tisíce korun ročně.

Web od agentury nebo ode mě? Pro a proti.

Pro

 • Vaše webové stránky budou levné. Nebudete muset platit za grafické práce – využívám již hotových šablon, které přizpůsobuji. Oproti agentuře ušetříte i tak, že budete platit pouze můj čas a práci a nikoliv práci account managera, majitele firmy, programátora či HTML kodéra. Odpadají i náklady spojené s provozem velkých kanceláří.
 • Vaše stránky budou rychle hotové. Tvorba webových stránek nebude muset procházet mnohdy složitým procesem velkých agentur. Většinu webových stránek, pokud klient včas dodá podklady, vytvořím do měsíce od zadání.
 • V případě problémů víte, na koho se obrátit. Za svou práci odpovídám jen já. V případě problémů budete vědět, na koho se obrátit. Pracuji sám za sebe a má práce je mou vizitkou.
 • Dobré zpracování z hlediska SEO je samozřejmostí. To je totiž nejen mou hlavní specializací ale i mým koníčkem.

Proti

 • Nedělám velmi složité a rozsáhle projekty. Specializovaná webová agentura bude pro Vás vhodnějším řešením v případě, že plánujete složitý a rozsáhlý webový projekt.
 • Nejsem programátor. Pokud vyžadujete individuální a specializované webové aplikace nebo funkce webu, bude pro Vás lepší využít služeb agentury. Pracuji totiž s již hotovými aplikacemi, které pouze upravuji a přizpůsobuji Vašim potřebám.
 • Nejsem grafik. Přestože mám nějaké grafické cítění, grafik nejsem. V případě, že budete chtít vytvořit na webu unikátní grafické prostředí nebo prvky, využijte raději některou z webových agentur, které mají vlastní grafiky. To samé platí i pro grafické prvky jako je logo nebo celková korporátní identita.