Hotel v poušti Gobi – Minimalistický fotoobraz

1.200,00

Minimalistický architektonický fotoobraz z Mongolské pouště. Umělecký tisk na luxusním papíře Luster Photo Paper (250 g/m2) ve velikosti 61 cm x 41 cm. K dispozici jsou i další rozměry, materiály a rámy. Fotoobrazy nechávám tisknout v holandské tiskárně společnosti Fineartamerica/Pixels.

Otevřít konfigurátor

Katalogové číslo: woo-foto-001-hovpogo-arpr Kategorie: , Štítky: , ,

Moderní architektura, ptačí silueta a minimalismus – to doromady fungovat prostě musí 🙂 Díky této jedinečné kombinaci jsem mohl vytvořit jednu z mých nejoblíbenějších fotografií. Pořídit si ji můžete i vy a to jako fotoobraz na stěnu.

V roce 1999 jsem strávil téměř měsíc v mém milovaném Mongolsku jako turistický průvodce. Na konci naší náročné cesty osamělou pouští Gobi se najednou objevil tento futuristický hotel. Uprostřed úplně prázdné a vyprahlé krajiny, kde jedinými známkami civilizace je několik osamělých jurt, působila tato moderní stavba jako zjevení.

Večer jsem si vzal fotoaparát, nasadil 300mm objektiv a pořídil několik fotek. Když najednou přiletěl na střechu holub, bylo jasné, že to byl ten pravý okamžik pro vyfotografování.

[Total: 0 Average: 0]

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Hotel v poušti Gobi – Minimalistický fotoobraz”

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Rolovat nahoru