Kraví oko – Černobílý fotoobraz na plátně

3.400,00

Nádherné kraví oko zblízka jako černobílý fotoobraz. Tisk na luxusním lesklém plátně (450 g/m2) ve velikosti 61 cm x 41 cm. K dispozici jsou i další rozměry, materiály a rámy. Fotoobrazy nechávám tisknout v holandské tiskárně společnosti Fineartamerica/Pixels.

Otevřít konfigurátor

Katalogové číslo: woo-foto-001-krok-capr Kategorie: , , Štítky: ,

Vždycky mě potěší, když vidím krávy volně na pastvinách a ne zavřené v kravínech. A na jedné takové pastvině byla vytvořena i tato fotografie. Louka se nachází kousek za Prahou a byl jsem tu, abych vyfotil řadu stromů stojících na obzoru. Předtím jsem se ale vydal náhodnou cestou o něco dále od města a zastavil jsem až u těchto krav. Jakmile jsem přišel k plotu, několik krav se zvedlo a přišlo ke mně. Byli nádherné. Pohladil jsem jejich hlavy a několik minut jsme se vzájemně prohlíželi. Pak jsem na fotoaparát nasadil objektiv 90 mm a začal fotografovat jejich krásné oči. Byl jsem fascinován jejich klidným, upřímným a přátelským pohledem.

Ze série fotek, které jsem ten den pořídil, jsem si vybral právě tuto. Oko krávy je krásně ostré, má podmanivý výraz a také se mi líbí kompozičně. Kromě toho má tmavá kráva na hlavě dlouhé bílé chlupy a světlé kruhy kolem očí, což z ní dělalo nejhezčí krávu v oboře 🙂

[Total: 1 Average: 4]

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Kraví oko – Černobílý fotoobraz na plátně”

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Rolovat nahoru