Linie na poli – Minimalistický fotoobraz na plátně

3.400,00

Linie na jarním poli jako minimalistický fotoobraz na plátně. Umělecký tisk na luxusním lesklém plátně (450 g/m2) ve velikosti 61 cm x 41 cm. K dispozici jsou i další rozměry, materiály a rámy. Fotoobrazy nechávám tisknout v holandské tiskárně společnosti Fineartamerica/Pixels.

Otevřít konfigurátor

Katalogové číslo: woo-foto-001-linapo-capr Kategorie: , , Štítky: , , ,

Fotoobraz na plátně.

Tuto fotografii jsem vytvořil na jedné mé foto-cyklo projížďce. Kombinovat kolo a focení není ideální. Nevšimnete si totiž mnoha krásných detailů jako při chůzi, zato toho ujedete více šanci, že něco zajímavého potkáte tím zvýšíte. Zdá se tedy, že při focení na kole je lépe se zaměřit na větší celky, třeba krajiny, než na detaily.

Linie čerstvých výhonků v řadách jsou krásné a na jaře je najdete skoro všude. Nejvíce se mi líbí, při pohledu trochu z dálky na zvlněných kopcovitých polích. U nás ale bohužel kopce moc nejsou a tak jsem musel vymyslet něco jiného. Nakonec jsem se rozhodl fotografii vyfotit způsobem, že plocha pole zabírá celou fotografii. To zdůrazňuje dojem nekonečnosti. Fotoaparát jsem také záměrně naklonil, takže linie vedou diagonálně, což zase dodává fotografii více akční a méně statický dojem.

Fotografii jsem vyfotil Nikonem D7100 s objektivem Nikkor 18-105mm nastaveným na 105mm.

[Total: 0 Average: 0]

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Linie na poli – Minimalistický fotoobraz na plátně”

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Rolovat nahoru