Mraky nad skalami – Černobílý fotoobraz na plátně

3.400,00

Minimalistická černobílá krajinářská fotografie z Mongolska jako umělecký tisk na luxusním lesklém plátně (450 g/m2) ve velikosti 61 cm x 41 cm. K dispozici jsou i další rozměry, materiály a rámy. Fotoobrazy nechávám tisknout v holandské tiskárně společnosti Fineartamerica/Pixels.

Otevřít konfigurátor

Fotografie na tomto fotoobrazu je jednou z mých oblíbených a vznikla na mém oblíbeném místě u jezera Terkhiin Tsagaan Nuur v Mongolsku.

Mongolsko – velká a krásná země plná koní, skotu, velbloudů, orlů a supů. Nekonečné stepi, buddhistické chrámy a pohostinní lidé. To vše je Mongolsko a jsem rád, že jsem zde měl možnost rok žít a že se sem občas vracím jako turistický průvodce.

Po dalším náročném dni, který jsem strávil jako turistický průvodce na cestě přes Mongolsko, jsme dorazili do jurtového tábora u jezera Terkhiin Tsagaan Nuur. Krajina kolem jezera je nádherná. Na jihu jsou vysoké hory se zasněženými vrcholky. Na východě je sopečný kráter obklopený velkým lávovým polem, které vypadá, jako by vzniklo teprve nedávno a ne před více než deseti tisíci lety.

Když se blížil večer blížil a mí turisté se ubytovali, šel jsem za řidičem naší ruské dodávky, který právě dokončoval opravu prasklého chladiče. Pak jsem si všiml nádherných mraků na obloze, skrz které zářili paprsky zapadajícího slunce. Vzal jsem fotoaparát a rychle pořídil desítky fotografií okolních skal. Nakonec jsem vybral fotografii, kterou vidíte, a můžete si ji koupit jako fotoobraz a vyzdobit jí svůj domov nebo kancelář.

Na fotografii se mi líbí klid, který ve mně evokuje. Líbí se mi sněhově bílý mrak stoupající za temnou, nehostinnou skálou. Líbí se mi všechny ty odstíny šedé, které příroda vytvořila, a měl jsem možnost je zachytit na fotografii. Doufám, že se vám ta fotka líbí také.

[Total: 0 Average: 0]

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Mraky nad skalami – Černobílý fotoobraz na plátně”

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Rolovat nahoru