Muž na zdi – Černobílý fotoobraz

1.200,00

Černobílý minimalistický fotoobraz z pražských hradeb. Umělecký tisk na luxusním papíře Luster Photo Paper (250 g/m2) ve velikosti 41 cm x 61 cm. K dispozici jsou i další rozměry, materiály a rámy. Fotoobrazy nechávám tisknout v holandské tiskárně společnosti Fineartamerica/Pixels.

Otevřít konfigurátor

Katalogové číslo: woo-foto-001-munazd-arpr Kategorie: , , Štítky: , ,

Tento černobílý fotoobraz si můžete koupit tištěný na luxusním fotografickém papíře, plátně, dřevu, akrylu nebo kovu. Fotografii jsem vyfotil z Podolí pod Vyšehradem, který považuji za jedno z nejkrásnějších míst v Praze. Nebývá zde moc turistů a je tu nádherný klid. Z Vyšehradu je taky krásný výhled na Vltavu a Pražský hrad.

Muže, kterého na fotografii vidíte jsem nezal. Prostě tam tak seděl a díval se na město. Vypadal trochu smutně a osaměle.

Muž byl odemne docela daleko, proto jsem použil teleobjektiv s ohniskovou vzdáleností 300 mm (ekvivalent 450 mm full frame). Pořídil jsem několik podobných snímků, některé na výšku, jiné na šířku. Nakonec jsem vybral tuto a to hlavně kvůli kompozici, náladě a jednoduchosti a minimalistickému vzhledu.

[Total: 0 Average: 0]

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Muž na zdi – Černobílý fotoobraz”

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Rolovat nahoru