Racek na Karlově mostě – Minimalistický fotoobraz

1.200,00

Silueta racka, který odpočívá na soše na Karlově mostě v Praze. Umělecký tisk na luxusním papíře Luster Photo Paper (250 g/m2) ve velikosti 61 cm x 41 cm. K dispozici jsou i další rozměry, materiály a rámy. Fotoobrazy nechávám tisknout v holandské tiskárně společnosti Fineartamerica/Pixels.

Otevřít konfigurátor

Katalogové číslo: woo-foto-001-rnkm-arpr Kategorie: , Štítky: , , ,

Tento snímek jsem vyfotil jsem v únoru 2017 těsně po západu slunce. Bylo to v době, kdy byl Karlův most doslova přeplněný turisty. Zdánlivě je to místo a čas, ve kterém je téměř nemožné vyfotografovat minimalistický obraz. Stačilo však posunout foťák nad hlavy lidí a mohla vzniknout tento minimalistický fotoobraz.

V konfigurátoru si kromě velkosti fotoobrazu vyberte i materiál, na kterém bude vytištěn. Kromě standardních materiálů, jako je papír a plátno, si můžete vybrat také hliníkovou, dřevěnou nebo akrylovou desku. Každý z těchto materiálů má jedinečný povrch, který dává fotografii unikátní vzhled. Například dřevěné desky nebo plátna mají výraznou strukturu, která obrazům dodává hloubku a hliník nebo akrylové desky jsou vysoce lesklé, takže fotografie jsou velmi živé.

Rámy a pasparty pro tento fotoobraz

Můžete si vybrat z více než 250 kombinací barev, velikostí a tvarů rámů tak, aby fotoobraz dokonale zapadl do vašeho bytu, domu nebo kanceláře. Je třeba mít na paměti, že při objednávce fotografie s rámem nebo paspartou je nutné připočíst její tloušťku k velikosti fotografie.

[Total: 1 Average: 5]

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Racek na Karlově mostě – Minimalistický fotoobraz”

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Rolovat nahoru