Siluety na duně – Minimalistický černobílý fotoobraz

1.100,00

Minimalistický fotoobraz z pouště Gobi v Mongolsku. Umělecký tisk na luxusním papíře Luster Photo Paper (250 g/m2) ve velikosti 61 cm x 36 cm. K dispozici jsou i další rozměry, materiály a rámy. Fotoobrazy nechávám tisknout v holandské tiskárně společnosti Fineartamerica/Pixels.

Otevřít konfigurátor

Katalogové číslo: woo-foto-001-sinadu-arpr Kategorie: , , Štítky: ,

V nejzápadnější části mohutného písečného “pohoří” Khongoryn Els v poušti Gobi se nachází jedna z nejvyšších písečných dun v Mongolsku. Vrchol je vysoký více než 200m a každý večer sem přijíždějí turisté sledovat nádherný západ slunce.

Západ slunce je tam nádherný a taky jsem si ho byl vyfotit. Zajímavější mi ale přišel pohled z parkoviště dole pod dunou. Můžete odsud pozorovat lidi, velké jako mravence, kteří se snaží vylézt nahoru. Zespodu to vypadá snado ale realita je taková, že každým krokem, který uděláte, se propadnete v písku o kousek níž. Takže na takový zdánlivě malý kopec lezete nahoru více než hodinu.

U dun v této oblasti jsem byl podruhé, proto jsem už necítil potřebu škrábat se nahoru. Raději jsem zůstal dole s řidiči a pozoroval turisty lezoucí nahoru:)

Fotografii jsem vyfotil teleobjektivem 300mm (po přepočtu na kinofilmové políčko 450mm) a schválně ji podexponoval, aby zůstaly pouze siluety.

[Total: 0 Average: 0]

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Siluety na duně – Minimalistický černobílý fotoobraz”

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Rolovat nahoru