Sněžná vlna – Abstraktní minimalistický fotoobraz

1.200,00

Minimalistický černobílý fotoobraz křivky vytvořené sněžnou vlnkou. Umělecký tisk na luxusním papíře Luster Photo Paper (250 g/m2) ve velikosti 61 cm x 41 cm. K dispozici jsou i další rozměry, materiály a rámy. Fotoobrazy nechávám tisknout v holandské tiskárně společnosti Fineartamerica/Pixels.

Otevřít konfigurátor

Katalogové číslo: woo-foto-001-snvl-arpr Kategorie: , , , Štítky: , ,

Fotografování v zimě je super. Zvlášt když se pokoušíte vytvořit minimalistickou fotografii. Sníh skrývá většinu rušivých prvků, takže lze snadněji zaměřit pozornost charakteristické prvky v krajině. Nemusí to ale být jen oblíbené stromy, které kontrastují s bílou krajinou. Vyplatí se sledovat i obyčejný sníh, který vítr formuje do krásných a pozoruhodných tvarů.

Tuto černobílou fotografii jsem vyfotil v Krkonoších, konkrétně cestou z Horních Míseček na Vrbatovu boudu, která je na vrcholu hory Zlaté návrší v nadmořské výšce 1400 metrů nad mořem.

Sluneční paprsky pronikající mezi stromy vytvářely ve sněhu krásné stíny. Čas od času vyrůstaly ze sněhu malé stromky a větvičky, které dokonale doplňovaly hru světla a stínu. Když jsem spěšně zabalil fotoaparát, abych dohnal svou rodinu, která už mizela v dálce, všiml jsem si na druhé straně cesty nádherné sněhové duny, kterou vidíte na fotografii.

Nasadil jsem na foťák 90mm makroobjektiv, klekl si do sněhu a fotografoval jako blázen. Kolena jsem měl sice za chvíli úplně mokrá, ale věděl jsem, že se mi podařilo pořídit zajímavou minimalistickou fotku. A teď si můžete tuto fotografii koupit jako fotoobraz vytištěný na umělecký papír s rámem nebo bez, na plátno, či na dřevěnou nebo akrylovou desku.

[Total: 0 Average: 0]

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Sněžná vlna – Abstraktní minimalistický fotoobraz”

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Rolovat nahoru