Tělo v krajině – Minimalistický fotoobraz

1.200,00

Kopce ve tvaru ženského těla jako minimalistický fotoobraz. Umělecký tisk na luxusním papíře Luster Photo Paper (250 g/m2) ve velikosti 61 cm x 41 cm. K dispozici jsou i další rozměry, materiály a rámy. Fotoobrazy nechávám tisknout v holandské tiskárně společnosti Fineartamerica/Pixels.

Otevřít konfigurátor

Katalogové číslo: woo-foto-001-tevkr-arpr Kategorie: , , Štítky: ,

V roce 2018 jsem strávil 3 týdny v Mongolsku jako turistický průvodce. Strávili jsme noc v jurtě v poušti Gobi a večer jsme měli nádherný výhled naokolní kopce, za kterými zapadalo slunce. Tohle nádherné místo se najdete u vstupu do slavné rokle zvané „Yolin am“, což v překladu z mongolštiny znamená „Supí ústa“.

K vytvoření této fotografie jsem použil fotoaparát Nikon D7100 s objektivem 18–105 mm nastaveným na 85 mm. Jako obvykle jsem pořídil desítky snímků. Na některých jsou mraky, na jiných zase trochu jiný tvar kopců. Trvalo mi proto docela dlouho, než jsem vybral ten nejlepší. Nakonec se to ale povedlo a vy si tuto fotografii můžete koupit jako fotoobraz na fotopapíře, na plátně nebo na akrylové, dřevěné či hliníkové desce.

[Total: 1 Average: 5]

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Tělo v krajině – Minimalistický fotoobraz”

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Rolovat nahoru