Tři listy – Minimalistický černobílý fotoobraz

1.200,00

Minimalistický fotoobraz listů v odstínech šedé s selektivním zaostřením. Umělecký tisk na luxusním papíře Luster Photo Paper (250 g/m2) ve velikosti 61 cm x 41 cm. K dispozici jsou i další rozměry, materiály a rámy. Fotoobrazy nechávám tisknout v holandské tiskárně společnosti Fineartamerica/Pixels.

Otevřít konfigurátor

Katalogové číslo: woo-foto-001-trli-arpr Kategorie: , , Štítek:

Selektivní zaostření, malá hloubka ostrosti, odstíny šedé, struktura listu – to jsou slova, kterými lze charakterizovat tento fotoobraz. A jak fotografie vznikla? Vlastně shodou několika náhod. S rodinou jsme měli namířeno na dovolenou do Polska a na Ukrajinu. Hned jak jsme ale přejeli hranice začalo nám zlobit auto. Rozhodli jsme se k návratu a narychlo sehnaly ubytování v kempu v Náchodě. Další náhoda následovala hned druhý den. Zapomněli jsme totiž v kempu tašku se všemi penězmi a doklady, které jsme u sebe měli. Všimli jsme si toho až za polovinou cesty domů a tak jsme dojeli domů s tím, že se tam druhý den jiným autem vrátíme. Tak jsme i udělali a abychom nejeli jen tam a zpět, zašli jsme si v Náchodě na malý výlet. Stačí vylézt na kopec nad městem a hned máte nejen nádherný výhled na město ale je tu i několik vojenských bunkrů – řopíků.

Ale zpět k fotografii. Ta vznikla cestou k autu v lese, kam mezi stromy nádherně prosvítaly paprsky odpoledního slunce. Po celém lese se odehrávala nádherná hra světel a stínů a když jsem pak uviděl tři stejné listy v řadě za sebou, hned jsem věděl, že tady může vzniknout zajímavá fotografie. Vyzkoušel jsem několik různých kompozic, různé varianty zaostření, různá ohniska i hloubky ostrosti. Nakonec jsem jako nejzajímavější vybral hodnoty ohniskové vzdálenosti 270 mm (na APS-C), 1/60s, f5,6 a ISO 320.

[Total: 0 Average: 0]

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Tři listy – Minimalistický černobílý fotoobraz”

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Rolovat nahoru