Zimní krajina v Podkrkonoší – Minimalistický fotoobraz na plátně

3.400,00

Vlnící se ohrada – Minimalistický černobílý fotoobraz. Tisk na luxusním lesklém plátně (450 g/m2) ve velikosti 61 cm x 41 cm. K dispozici jsou i další rozměry, materiály a rámy. Fotoobrazy nechávám tisknout v holandské tiskárně společnosti Fineartamerica/Pixels.

Otevřít konfigurátor

Katalogové číslo: woo-foto-001-krvpo-capr Kategorie: , , Štítky: , , ,

V okolí vesnice Benecko jsou krásné kopce, vesničky, cesty a pastviny – toto je jedna z nich jako minimalistický fotoobraz.

Tuto fotografii jsem pořídil na rodinné dovolené v Krkonoších. Měl jsem v plánu vyfotit krajinářské fotky – černobílé minimalistické krajiny pokryté sněhem. Jenže už několik dní pršelo a sníh nebyl skoro žádný. Jednou přes noc ale napadlo a tak jsem si vzal “den volna” ze svých rodinných povinností, sbalil fotoaparát, pár objektivů a stativ a vyrazil na okolní kopce. Vyhlédl jsem si nezalesněné kopce na jich od chalupy. Kolem vesnice Benecko naštěstí nejsou žádné velké hory, ale spíše menší kopce, takže nebyl problém tam vylézt.

Když jsem pak na jednom z kopců objevil tuto oplocenou pastvinu, bylo mi hned jasné, že tady se chvíli zdržím. Nejprve jsem zkusil objektiv se širší ohniskovou vzdáleností (35 mm na APS-C), ale fotky se mi pořádn nějak nezdály. Pak jsem si ale vzal objektiv s ohniskovou vzdáleností 90 mm a poodešel trochu dál. A najednou ta fotka vypadala mnohem lépe. Připevnil jsem tedy fotoaparát na stativ, vypočítal správný čas expozice a pomocí dálkového ovladače jsem udělal několik snímků. A tohle je výsledek. Snad se vám líbí.

[Total: 1 Average: 5]

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Zimní krajina v Podkrkonoší – Minimalistický fotoobraz na plátně”

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Rolovat nahoru