Abstraktní

Abstraktní fotografie na prodej

Kolekce abstraktních fotografií na prodej jako tzv. fotoobrazy. Každou objednanou fotografii vlastnoručně podepíši a zkontroluji kvalitu zpracování, teprve poté vám ji v Praze a okolí osobně předám či zašlu kamkoliv po ČR a SR. Zároveň poskytuji standardní 30denní záruku vrácení peněz bez udání důvodu. Jde o různorodé umělecké fotografie většinou přírody či architektury v barevném i černobílém provedení. 

Abstraktní | Architektura | Barevné | Černobílé | Krajina | Lidé | Praha | Příroda | Zvířata

Zobrazen 1. – 24. z 32 výsledků

Druhy abstraktních fotoobrazů

Základní varianty, ze kterých můžete vybírat jsou fotografie vytištěné na desky Kapa, Gatorfoam či na hliníkovou desku. Velikost abstraktní uměleckých fotografií může být přibližně 60x40cm až 120x80cm. Rozměry se ale mohou mírně lišit v závislosti na poměru stran fotografie. Po domluvě je možné volit i z dalších rozměrů a materiálů (plátno, dřevo).

Na výběr je několik druhů rámů vyrobených ze dřeva (bílý, černý, dekor dubu) či hliníku (černý a stříbrný).

Ceny abstraktních uměleckých fotografií

Kapa deska Deska Gatorfoam Hliníková deska
40x60cm 6200 Kč 6000 Kč 6600 Kč
60x90cm 7500 Kč 7300 Kč 7600 Kč
80x120cm 9300 Kč 9500 Kč 9900 Kč
Jde o orientační ceny, které se mohou lišit v závislosti na poměru stran fotografie či použitém rámu. Ceny dalších variant (umělecké fotografie na plátně a dřevěné desce) vám rád zašlu na vyžádání.

Abstraktní fotografie architektury

Abstraktní fotografie známých i neznámých staveb focených jiným způsobem tak, aby namísto zachycení reality zobrazovaly atmosféru a autorský pohled na architekturu. 

Abstraktní fotografie přírody

Fotografie přírody – nádherné detaily rostlin a hub, pohybově rozostřené snímky stromů a krajin či minimalistické detaily přírody kolem nás. Vše v uměleckém a originálním pojetí.

Černobílé abstraktní fotografie

Černobílé provedení nechává u abstraktních fotografií vyniknout jen to nejdůležitější – tvary, siluety, či kompozici ale hlavně zvýrazňuje emoce a náladu, kterou fotografie vyjadřují. 

Abstraktní fotografie může izolovat fragment přírodní scény, aby diváka zbavila jejího přirozeného kontextu, může být záměrně inscenovaná, aby ze skutečných objektů vytvořila zdánlivě nereálný vzhled, nebo může využívat barvy, světla, stínu, textury, tvaru a/nebo formy k vyjádření pocitu, vjemu nebo dojmu.

Ukázky abstraktních fotografií v interiéru

Vizualizace fotografií na zdech nejrůznějších typů interiérů vám pomohou si představit, jak by mohly abstraktní umělecké fotografie vypadat u vás doma nebo ve vaší kanceláři. Abstraktní fotografie se často nejvíce hodí do moderních a minimalistických interiérů obývacích pokojů, ale krásně vypadají i na zdi ložnice, kde tvoří snovou a klidnou atmosféru.