Barevné

Barevné fotografie na prodej

Barevné fotografie na prodej jako umělecké výtisky - fotoobrazy. Přestože většinou fotím černobíle tak tam, kde barva hraje ve snímku významou úlohu, tak barevnost zachovám a ještě jemně zdrůrazňuji. Fotografii vlastnoručně podepíši a zkontroluji kvalitu zpracování, teprve poté vám ji v Praze a okolí osobně předám či zašlu kamkoliv po ČR a SR. Zároveň poskytuji standardní 30denní záruku vrácení peněz bez udání důvodu. Často abstraktní a minimalistické barevné snímky přírody, krajiny i architektury.

Abstraktní | Architektura | Barevné | Černobílé | Krajina | Lidé | Praha | Příroda | Zvířata

Zobrazuji všech 21 výsledků

Barevné fotografie – Varianty fotoobrazů

Mé barevné umělecké fotografie lze vytisknout na desku Kapa, Gatorfoam či na hliníkovou desku ve velikostech od 60x40cm až po 120x80cm. Rozměry se ale mohou mírně lišit v závislosti na poměru stran fotografie. Po domluvě je možné volit i z dalších rozměrů a materiálů (plátno, dřevo).

Na výběr je několik druhů rámů vyrobených ze dřeva (bílý, černý, dekor dubu) či hliníku (černý a stříbrný).

Ceny barevných fotoobrazů

Kapa deska Deska Gatorfoam Hliníková deska
40x60cm 6200 Kč 6000 Kč 6600 Kč
60x90cm 7500 Kč 7300 Kč 7600 Kč
80x120cm 9300 Kč 9500 Kč 9900 Kč
Jde o orientační ceny, které se mohou lišit v závislosti na poměru stran fotografie či použitém rámu. Ceny dalších variant (umělecké fotografie na plátně a dřevěné desce) vám rád zašlu na vyžádání.

Abstraktní barevné fotografie

Barevné abstraktní umělecké fotografie s motivy přírody či architektury. U některých abstraktních snímků převládá jen několik málo barev, až se blíží monochromatickým fotografiím, u jiných naopak najdete barev celou řadu. 

Barevné fotografie přírody

U barevných fotografií přírody vždy zachovávám původní barvy, které jen dle záměru zvýrazním či upozadím, zesvětlím či ztmavím nebo provedu další drobné korekce.

Jde o fotografie krajin i rostlin nebo v abstraktním i „reálnějším“ provedení.

Mezi barevnou a monochromatickou fotografií je jeden velmi důležitý rozdíl: v černobílé fotografii naznačujete, v barevné konstatujete. Sugescí lze mnohé naznačit, ale konstatování vyžaduje jistotu… absolutní jistotu.

Paul Outerbridge

Ukázky barevných fotoobrazů v interiéru

Podívejte se, jak vypadají barevné umělecké fotografie na zdech různých typů interiérů. Pokud si fotografii kupujete jako designový doplněk, určitě dbejte na barevné sladění nebo naopak kontrast s místností, ve které je fotografie vystavena.