Lidé

Fotografie lidí na prodej

Fotografie lidí a objektů znázorňujících lidi ve formě uměleckých fotoobrazů na prodej. Jde o vlastnoručně podepsané umělecké výtisky s vysokou kvalitou zpracování. Každý fotoobraz důkladně zkontroluji a poté vám jej v Praze a okolí osobně předám či zašlu kamkoliv po ČR a SR. Zároveň poskytuji standardní 30denní záruku vrácení peněz bez udání důvodu.

Abstraktní | Architektura | Barevné | Černobílé | Krajina | Lidé | Praha | Příroda | Zvířata

Zobrazuji všech 8 výsledků

Varianty uměleckých fotografií lidí

Fotografie je možné vytisknout na desku Kapa, Gatorfoam či na hliníkovou desku ve velikostech od 60x40cm až po 120x80cm. Rozměry se ale mohou mírně lišit v závislosti na poměru stran fotografie. Po domluvě je možné volit i z dalších rozměrů a materiálů (plátno, dřevo).

Na výběr je několik druhů rámů vyrobených ze dřeva (bílý, černý, dekor dubu) či hliníku (černý a stříbrný).

Ceny uměleckých fotografií lidí

Kapa deska Deska Gatorfoam Hliníková deska
40x60cm 6200 Kč 6000 Kč 6600 Kč
60x90cm 7500 Kč 7300 Kč 7600 Kč
80x120cm 9300 Kč 9500 Kč 9900 Kč
Jde o orientační ceny, které se mohou lišit v závislosti na poměru stran fotografie či použitém rámu. Ceny dalších variant (umělecké fotografie na plátně a dřevěné desce) vám rád zašlu na vyžádání.

Přestože nejsem portrétní fotograf, čas od času lidi fotografuji. Většinou ale nejde o portréty ale spíše různé krajiny s lidmi, siluety, fotografie soch nebo pouliční (street) fotografie. 

Při pořizování snímku existuje kreativní zlomek sekundy. Vaše oko musí vidět kompozici nebo výraz, který vám nabízí sám život, a vy musíte intuitivně poznat, kdy zmáčknout spoušť fotoaparátu. To je okamžik, kdy je fotograf kreativní. Ó, to je ten okamžik! Ten moment! Jakmile jej propásnete, je navždy pryč.

Henri Cartier-Bresson

Vizualizace fotografií lidí v interiéru

Připravil jsem pro vás několik ukázek, jak mohou mé fotografie obsahující lidi anebo předměty zobrazující lid v různých druzích interiérů.