Praha

Praha - Umělecké fotografie na prodej

Fotografie Prahy na prodej jako umělecké fotoobrazy. Jde o snímky známých míst vyfocené jiným, neokoukaným způsobem. Každou vytištěnou fotografii vlastnoručně podepíši a zkontroluji kvalitu zpracování, teprve poté vám ji v Praze a okolí osobně předám či zašlu kamkoliv po ČR a SR. Zároveň poskytuji standardní 30denní záruku vrácení peněz bez udání důvodu.

Abstraktní | Architektura | Barevné | Černobílé | Krajina | Lidé | Praha | Příroda | Zvířata

Zobrazuji všech 14 výsledků

Umělecké fotografie Prahy – Varianty fotoobrazů

Nabízím k prodeji výběr z mých nejlepších fotografií Prahy jako tzv. fotoobrazy, tedy fotografie vytištěné a připravené k zavěšení na zeď.

Fotografie je možné vytisknout na desku Kapa, Gatorfoam či na hliníkovou desku ve velikostech od 60x40cm až po 120x80cm. Rozměry se ale mohou mírně lišit v závislosti na poměru stran fotografie. Po domluvě je možné volit i z dalších rozměrů a materiálů (plátno, dřevo).

Na výběr je několik druhů rámů vyrobených ze dřeva (bílý, černý, dekor dubu) či hliníku (černý a stříbrný).

Ceny fotografií Prahy

Kapa deska Deska Gatorfoam Hliníková deska
40x60cm 6200 Kč 6000 Kč 6600 Kč
60x90cm 7500 Kč 7300 Kč 7600 Kč
80x120cm 9300 Kč 9500 Kč 9900 Kč
Jde o orientační ceny, které se mohou lišit v závislosti na poměru stran fotografie či použitém rámu. Ceny dalších variant (umělecké fotografie na plátně a dřevěné desce) vám rád zašlu na vyžádání.

Praha je nádherná. Snad každý fotograf by byl nadšen, kdyby mohl strávit pár týdnů v našem hlavním městě a jen fotografovat. Jenže já se zde narodil a strávil prakticky celý svůj život a asi díky tomu mi Praha zevšedněla. Dlouho jsem řešil, že tu vlastně nemám co fotografovat. Já vím, zní to divně. Vždyť se stačí podívat na fotky, které v Praze vytvořili tisíce fotografů, jak jsou krásné, jak jedinečná místa zde jsou. Třeba panorama Pražského Hradu je něco, co jinde na světě neuvidíte. Jenže mě pořád připadalo, že těch pěkných fotek je tolik, že nemá smysl, abych fotil další, které by byly vlastně stejné. Tím nechci říci, že nejsou fotografové, kteří vytvořili naprosto originální fotografie Prahy. Je jich ale málo. A co víc, ta nejznámější místa v Praze jsou tak nádherná, že jim žádný fotograf prostě neodolá. 

Dlouho jsem nevěděl, co bych v Praze fotil, aby fotky byly originální, jiné, nové. Jen málokdy se mi zadařilo a vyfotil jsem snímek, který z mého pohledu za něco stál.  

Nakonec jsem se vydal cestou abstraktních snímků, kdy mohu fotografovat ta nejznámější místa Prahy, a přesto do snímku vložit svou invenci a vytvořit dílo, které bude splňovat mé hlavní požadavky – originalitu, zajímavost a nevšední kompozici. Doufám, že se vám mé fotografie líbí a věřím, že postupně budou přibývat další a další. 

Abstraktní fotografie Prahy

Abstraktní styl fotografií Prahy je mou odpovědí na stovky nádherných ale stále stejných fotografií, které v Praze fotí mnoho dalších fotografů. 

Černobílé fotografie Prahy

Fotografie Prahy v černobílém provedení dokáží, dle mého názoru, lépe vyjádřit tajemnou a magickou atmosféru tohoto nádherného města. 

Minimalistické fotografie Prahy

Minimalistická fotografie tvoří většinu mé práce, a proto tímto stylem přistupuji i k focení v Praze. Navíc se díky tomu dokáži ve fotografiích vyhnout městskému shonu, který zvláště v centru panuje. 

Barevné fotografie Prahy

Barevné umělecké fotografie Prahy někdy dokáží vyjádřit to, co černobílá fotografie nedokáže, třeba zlatavý odraz na hladině Vltavy. 

Praha nemá své jméno bezdůvodně – po pravdě řečeno, Praha je prahem mezi životem na Zemi a nebem, práh mnohem tenčí a užší než kdekoli jinde…

Gustav Meyrink

Vizualizace uměleckých fotografií Prahy v interiéru

Níže se můžete podívat, jak vypadají mé fotografie Prahy vystavené v různých typech interiérů.