Černobílé fotoobrazy

Prodej minimalistických černobílých fotoobrazů z mých fotografií. Ceny platí pro rozměry fotografie 60 cm x 40 cm. Po kliku na tlačítko “koupit fotoobraz” se ale dostanete do konfigurátoru, kde si můžete vybrat z mnoha dalších velikostí i provedení. Možný je tisk na papír, plátno, dřevo, kov nebo akryl, v různých velikostech a s mnoha druhy rámů. Volba adjustace fotografického obrazu je jen na vás. Přizpůsobte si fotografii přesně na míru vašemu interiéru.

Černobílá fotografie přináší úplně nový pohled na běžné denní situace, na krajiny nebo na architekturu. Mozek není rozptylován barvami a může se soustředit na obsah snímku, na příběh, na linie a na tvary. Právě proto je černobílé fotoobrazy tolik žádané. Hodí se do prakticky každého interiéru, kde nerozptylují ale naopak přináší klid a harmonii.

Tu nejvyšší kvalitu tisku zaručuje tiskárná galerie Fine Art America / Pixels.

Zobrazuji všech 18 výsledků

Černobílé minimalistické fotoobrazy

Když se lidé podívají na černobílý fotoobraz, často říkají, že působí více elegantně a umělecky než běžné barevné fotoobrazy. Působí zkrátka více “klasickým” dojmem. Neplatí to vždycky ale některé fotografie vypadají v černobílém provedení prostě lépe než barevné. A u minimalistických fotografií to platí dvojnásob. Díky absenci barev, se mysl soustředí na důležité věci ve snímku, na nálady, pocity, tvary, linie nebo dokonalost kompozice.

Černobílé fotoobrazy nám umožňují ocenit běžné předměty, krajiny nebo portréty úplně jiným způsobem. Svět kolem nás totiž vnímáme v barvách od narození a proto právě černobílé fotografie nám umožňují nahlížet ty nejobyčejnější věci z jiné perspektivy, vidět je novým způsobem. V černobílé fotografii není kladen takový důraz na vyobrazení reality – vyzdvihuje naopak abstraktní a výtvarné pojetí snímku.

Z ryze praktického hlediska mají černobílé fotografie tu výhodu, že časem nevybledávají jako barevné snímky a jsou krásně zřetelné i při horším osvětlení interiéru.

Vizualizace černobílých fotoobrazů v interiéru

Spirála - Minimalistický černobílý fotoobraz - Vizualizace na stěně Ohrada v zimní krajině - Minimalistický černobílý fotoobraz - Vizualizace na stěně Ohrada v zimní krajině - Minimalistický černobílý fotoobraz - Vizualizace na stěně

Pneumatika ve sněhu - Minimalistický černobílý fotoobraz - Vizualizace na stěně

Racci na ledolamu u Karlova mostu v Praze - Černobílý fotoobrazTočité schodiště - Minimalistický černobílý fotoobraz 76cm x 51cm

Rolovat nahoru