Příroda - Fotoobrazy

Zobrazuji všech 16 výsledků

Fotografie přírody jako fotoobrazy – fotograf Martin Vorel

Snažím se tvořit fotografie, které budou v divákovi vyvolávat pocity klidu a uvolnění. Fotografie, které z vašeho bytu nebo kanceláře udělají malou oázu klidu v uspěchané době. Kromě samotné fotografie je důležité i kvalitní provedení tisku. Právě proto jsem zvolil online galerii Fineartamerica, která je výhradním prodejcem mých fotoobrazů a která zaručuje tu nejvyšší “muzeiní” kvalitu tisku i rámů.

Přírodu fotím úplně nejčastěji a nejraději. Právě proto zde najdete nejvíc mých fotografií, které si můžete koupit jako fotoobrazy na papíře, na plátně, na akrylové desce, na dřevě nebo na hliníkové desce. U tisku na papír a plátno jsou navíc k dispozici desítky kombinací rámů a paspart.

Detailní informace o možnostech tisku (velikosti a materiály) naleznete po kliku na tlačítko „koupit fotoobraz“, které vás přesměruje na můj profil v galerii Pixels/Fineartamerica.

Velikosti tisku fotoobrazů přírody

Fotoobrazy jsou k dispozici v různých velikostech od malinkých fotoobrazů 15 cm x 15 cm až po velké tisky o šířce 1 – 2 metry. Zároveň si u každého fotoobrazu můžete zvolit základní, horizontální, vertikální nebo čtvercový tvar.

Kvalita zpracování

Online galerie Fineartamerica je největším výrobcem fotoobrazů na světě. Tiskařští odborníci ručně ořezávají a tisknou každou jednotlivou fotografii za použití archivních inkoustů navržených tak, aby vydrželi bez vyblednutí minimálně 75 let. Navíc je máte 30denní lhůtu na vrácení peněz bez udání důvodu, pokud byste s fotoobrazem nebyli spokojeni. Ale nebojte se, zatím se mi to nestalo:)

Rámy a pasparty

Mé fotoobrazy přírody si můžete také nechat zarámovat (k dispozici u tisku na papír a plátno) nebo objednat s paspartou (u tisku na papír). Rámů máte na výběr více než 150 v různých barvách i z různých materiálů (dřevo, kov). Druhů paspart je ještě více. Sami si vyberete velikost, barvu nebo texturu a zvolíte jednoduchou nebo dvojitou paspartu.

[row]
[column lg=”3″ md=”12″ sm=”12″ xs=”12″ ]
[thumbnail target=”_self” alt=”Rám pro minimalistický fotoobraz přírody” src=”https://martinvorel.cz/wp-content/uploads/2020/07/ram-fotoobraz-priroda-04-300×300.jpg”]
[/column]
[column lg=”3″ md=”12″ sm=”12″ xs=”12″ ]
[thumbnail target=”_self” alt=”Rám pro minimalistický fotoobraz přírody” src=”https://martinvorel.cz/wp-content/uploads/2020/07/ram-fotoobraz-priroda-03-300×300.jpg”]
[/column]
[column lg=”3″ md=”12″ sm=”12″ xs=”12″ ]
[thumbnail target=”_self” alt=”Rám pro minimalistický fotoobraz přírody” src=”https://martinvorel.cz/wp-content/uploads/2020/07/ram-fotoobraz-priroda-02-300×300.jpg”]
[/column]
[column lg=”3″ md=”12″ sm=”12″ xs=”12″ ]
[thumbnail target=”_self” alt=”Ukázka rámu pro fotoobrazy přírody” src=”https://martinvorel.cz/wp-content/uploads/2020/07/ram-fotoobraz-priroda-01-300×300.jpg”]
[/column]
[/row]

Fotoobrazy přírody připravené k zavěšení

Při objednávce varianty s rámem, obdržíte fotoobraz připravený k pověšení na zeď. Fotoobraz bez rámu vám přijde srolovaný v papírové tubě. Malé fotoobrazy se zavěšují na zeď pomocí plechového háčku a větší pomocí závěsného drátu nebo D-klipu. Veškeré příslušenství (upevnňovací háčky, hřebíčky) obdržíte spolu s fotoobrazem.

Způsob doručení

Váš fotoobraz bude ručně zpracován v holandské tiskárně ve městě Boxtel. Fotoobraz bude připraven k odeslání do 2 – 3 dnů od zadání objednávky.

Rolovat nahoru