Zvířata

Fotografie zvířat na prodej

Většinou černobílé fotografie zachycují zvířata jak v jejich přirozeném prostředí, tak v zajetí. Fotografie si můžete koupit jako tzv. fotoobrazy - velkoformátové fotografie vytištěné a zarámované. Každou vytištěnou fotografii vlastnoručně podepíši a zkontroluji kvalitu zpracování, teprve poté vám ji v Praze a okolí osobně předám či zašlu kamkoliv po ČR a SR. Zároveň poskytuji standardní 30denní záruku vrácení peněz bez udání důvodu.

Abstraktní | Architektura | Barevné | Černobílé | Krajina | Lidé | Praha | Příroda | Zvířata

Zobrazuji všech 7 výsledků

Umělecké fotografie zvířat – Varianty fotoobrazů

Nabízím k prodeji výběr z mých nejlepších fotografií zvířat jako tzv. fotoobrazy, tedy fotografie vytištěné a připravené k zavěšení na zeď.

Fotografie je možné vytisknout na desku Kapa, Gatorfoam či na hliníkovou desku ve velikostech od 60x40cm až po 120x80cm. Rozměry se ale mohou mírně lišit v závislosti na poměru stran fotografie. Po domluvě je možné volit i z dalších rozměrů a materiálů (plátno, dřevo).

Na výběr je několik druhů rámů vyrobených ze dřeva (bílý, černý, dekor dubu) či hliníku (černý a stříbrný).

Ceny fotografií zvířat

Kapa deska Deska Gatorfoam Hliníková deska
40x60cm 6200 Kč 6000 Kč 6600 Kč
60x90cm 7500 Kč 7300 Kč 7600 Kč
80x120cm 9300 Kč 9500 Kč 9900 Kč
Jde o orientační ceny, které se mohou lišit v závislosti na poměru stran fotografie či použitém rámu. Ceny dalších variant (umělecké fotografie na plátně a dřevěné desce) vám rád zašlu na vyžádání.

Fotografování zvířat je mou velice oblíbenou disciplínou, přesto se jí nevěnuji tolik, kolik bych chtěl. Jde totiž o velice náročnou fotografickou disciplínu. Je náročná na čas i na techniku. Zvířata fotografuji nejčastěji v blízkém okolí, v různých oborách či zoologických zahradách. 

Život je pro němého tvora stejně drahý jako pro člověka. Stejně jako člověk chce štěstí a bojí se bolesti, stejně jako chce žít a ne zemřít, tak to dělají i ostatní tvorové.

14. Dalailáma

Vizualizace uměleckých fotografií zvířat v interiéru

Níže se můžete podívat, jak vypadají mé fotografie zvířat vystavené v různých typech interiérů.